Zamów dla siebie darmowy raport procesowy

gotowe narzędzia BI do optymalizacji procesów

Od czego zacząć, tworząc lub zmieniając strukturę organizacyjną?

O nas

You live and die by your numbers....

Przetrwasz lub nie, dzięki liczbom....

 

Naszym celem jest wspieranie właścicieli w codziennym zarządzaniu oraz ułatwianie w podejmowaniu kluczowych decyzji na podstawie danych. . Dostarczamy precyzyjną i szybką wielowymiarową wycenę procesów i kwalifikacji za pomocą KPI . Zwiększamy wartość przedsiębiorstwa, poprzez optymalizację procesów  . Dokonujemy tego, wskazując na podnoszenie kwalifikacji przez pracowników oraz terminowość, jakość, dokładność, pierwszorazowość i rozwój.  Jesteśmy praktykami, posiadamy wieloletnie doświadczenie w optymalizacji obszarów konstrukcyjnych, narzędziowni, oprzyrządowania, prototypowni, produkcji seryjnej, zakupów i sprzedaży dla przemysłu automotive, kolejowego i maszynowego. 

NASZA MISJA 

 

  • Dostarczać szybkiej, wysokiej jakości informacji o organizacji na bazie danych. Wspierać naczelne kierownictwo w podejmowaniu decyzji na podstawie pomiarów z uwzględnieniem wielowymiarowości wewnątrz i na zewnątrz organizacji w celu stabilnego rozwoju, zwiekszania wartości dodanej, poprawy rentownosci i optymalizacji procesów . 


NASZA WIZJA 

  • Profesjonalizm, konsekwencja oraz bezustanne znajdowanie i udoskonalanie nowych, innowacyjnych rozwiązań sprawia, że pragniemy zawsze być najbardziej innowacyjnym liderem.
  • Inwestujemy w wiedzę i rozwój.
  • Być dla Klienta najlepszym wyborem, jeżeli chodzi zarządzanie wartością i odpowiedzialnością przedsiębiorstwa.


Mądrość ludzi

Wszystko najpierw powstaje w głowie, to ile zarabiasz to wynik, a właściwie wycena Twojego pomysłu na biznes przez ludzi, którym oferujesz swoje produkty. Wierzymy, że wszyscy nasi Klienci mają najlepszych ludzi, aby prowadzić biznes. To oni codziennie się do niego przyczyniają, my dajemy sprawdzone narzędzia, aby łatwiej było prowadzić biznes na każdym odcinku i poziomie. Wierzymy, że Ty i Twoi ludzie są zdolni do podejmowania wyzwań wśród otaczającego ich świata, wystarczy dać im metodologię wspieraną przez najnowsze rozwiązanie BI . Perfekcja operacyjna

Nawet najlepsze pomysły, najmądrzejszych ludzi nie pozwalały zarabiać bez perfekcji operacyjnej przy ich konstrukcji, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek. My pomożemy Ci uzyskać rezultaty, których oczekujesz za pomocą jedynych takich rozwiązań na rynku w czasie, w którym oczekujesz. 

I to wszystko poparte danymi.

Elastyczność

Abyś mógł myśleć o rozwoju, musisz pomyśleć, kto jeszcze kupi Twój produkt lub co nowego mogę zaoferować. To najpierw, potem jednak zadajesz sobie pytanie, czy to, co chcę zaoferować, mogę wykonać bez zbytniego zwiększania zasobów. A gdyby istniał sposób zwiększania zasobów bez potrzeby inwestycji? Gdybyś mógł elastycznie reagować na zwiększone zamówienia i ich zmienność? Procesy

My zadbamy, aby Twoje procesy generowały wartość dodaną poprzez  produkty i usługi zgodne z ustaleniami, także oszczędności, redukcję strat, oraz zdolność do rozwoju. Efektem procesu jest produkt lub usługa, za którą otrzymujesz zapłatę. 


Terminowość

Ktoś kiedyś powiedział "Cash is King". Aby Król Cash mógł przyjść na czas, musi być dotrzymany termin tego, co robisz i który uzgodniłeś z Klientem. Łatwiej powiedzieć jak zrobić. Terminowość dla nas jest kluczem do rozwiązania wielu zagadek, które kryją się w firmach. Takich zagadek jak coraz więcej, koszty pomimo wzrostu sprzedaży, rosnące nadgodziny pomimo spadku sprzedaży i wiele innych. 


Jakość


Zdarzyło się w historii gospodarczej nie raz, że produkt dostarczony do Klienta i zapłacony nie spełnił dotrzymanej obietnicy? My nazywamy to "Król jest nagi....." wszyscy znamy rozmowy z księgowymi na temat niezapłaconych faktur, ponieważ trzeba go było najpierw naprawić i kosztów. Możemy wprowadzić system detekcji takich przypadków, aby te rozmowy z przemiłymi ludźmi, którymi są niewątpliwie księgowi, nie miały miejsca. Wypracujemy system zapobiegania takim sytuacjom. 


Pierwszorazowość

"Tylko za pierwszy raz płaci Twój klient". Za wszystko, co musisz poprawić, musisz płacić z własnej kieszeni i to wielokrotnie. Nadgodziny, materiał oraz nerwy Twoich klientów kosztują. 

 

Przedmiot pomiaru

Ponieważ obecnie mamy problem nadmiaru, przedstawiamy metodologię, która upraszcza i sprawia, że działania rozproszone po całej firmie są zaplanowane i rozliczone. Metodologia zarządzania wartością przedsiębiorstwa 4YC umożliwia sprowadzenie wielu różnych procesów do jednego mianownika. Zaprojektuj za pomocą unikalnej notacjii NBAA 10.0 architekturę organizacji i procesowe matryce kompetencji, za pomocą których oprócz tego, że możesz sterować poziomem kwalifikacji, modelować i udoskonalać procesy spełnisz wymagania IATF i SPICE.Kontakt